Strona główna » Polityka prywatności

Polityka prywatności

Polityka prywatności serwisu www.impregnaty4you.pl
 
1.Informacje ogólne
 Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług poprzez serwis www.impregnaty4you.pl

2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest
Market Serwis Dariusz Troć , z siedzibą w Bukowcu ul. Różana 23 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Wójta Gminy Brójce pod numerem 1392, NIP 922-214-08-87, REGON 1013420 

3.W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom do tego nieupoważnionym.

4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz  w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w  następujący sposób:
a) poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje
b) poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz polityka plików “cookies”].  
6. zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

7.Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego

8.Dane osobowe pozostawione w serwisienie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.  

9.Dodanych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.

10.Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
W razie wątpliwości jesteśmy do dyspozycji - nasze dane znaleźć można w zakładce KONTAKT. 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl